Kobietę trzeba zaskakiwać – CIN&CIN

kobiete-trzeba-zaskakiwac-cin-cin-1

Co roku to samo? Jesteś taki przewidywalny! Znów chcesz kupić w dniu jej święta bukiet kwiatów i słodycze? A Ona? Cóż! Nie chce już czekoladek, róż – że takie nudne i z kolcami! Zaskocz ją czymś zupełnie nowym, bądź oryginalny i obdaruj ją wyjątkowym, eleganckim winem CIN&CIN.


To, czego pragną kobiety zdaje się być odwiecznym pytaniem, na które nie ma odpowiedzi. Jeśli chcesz sprawić tego dnia swojej partnerce prawdziwą niespodziankę, CIN&CIN ekspert od tworzenia odpowiedniego nastroju podpowie ci, jak sprawić, żeby 8 marca nabrał niecodziennego charakteru.

Po pierwsze:  zaskocz ją
Prezent musi być wyjątkowy, jak Ona. Niech się go nie spodziewa, niech będzie to coś zaskakującego, niech będzie to CIN&CIN! Wino uwielbiane przez kobiety idealnie sprawdzi się w Dniu ich święta w sposób szczególny, podkreślając jego znaczenie.

Po drugie:  przygotuj coś specjalnego
CIN&CIN zainspiruje cię do przygotowania specjalnej niespodzianki na wieczór. Zrób kolację lub zamów gotową z dostawą do domu. Bądź kreatywny! Zawsze jecie pizzę? Przygotuj sushi! A może sam zrobisz włoski makaron? Poszukaj przepisów w Internecie zajrzyj na blogi kulinarne i popularne serwisy o gotowaniu. Na stole postaw kieliszki do szampana i schłodzone wino w coolerze wypełnionym lodem. Butelka CIN&CIN to miła i zaskakująca niespodzianka – przekonasz się jak działa!

Po trzecie: flirtujcie ze sobą
Dzień Kobiet to idealny czas na wspólne flirtowanie. Możecie razem spędzić miło czas przy lampce wyjątkowego wina musującego. Wirujące bąbelki oraz niepowtarzalny aromat CIN&CIN – to idealny przepis na niezapomniane spotkanie.