Komunijna kolekcja słodyczy od Solidarności

komunijna-kolekcja-slodyczy-od-solidarnosci-1

Solidarność z okazji zbliżających się Pierwszych Komunii przygotowała specjalną kolekcję bombonierek. Czekoladowe słodycze są ponadczasowym upominkiem, który uświetni uroczystości komunijne i sprawi dziecku wiele radości. Produkty są w sprzedaży od marca br.


Słodycze są mile widzianym upominkiem komunijnym. Produkty w okazjonalnych opakowaniach mogą stanowić słodki podarunek, jak również pamiątkę jednego z ważniejszych dni w życiu dziecka. Bombonierki w pięknej oprawie graficznej podkreślą uroczysty charakter święta i sprawią radość obdarowanym.
 
Ofertę komunijną Solidarności tworzą wyśmienite bombonierki w opakowaniach z motywami i emblematami komunijnymi. Propozycja obfituje w produkty z pysznymi, aksamitnymi kremami, zatopionymi w delikatnej, mlecznej czekoladzie. Są to czekoladki: Śliwka Nałęczowska, L’Amour, Oczarowanie i Złote Czekoladowe Kreacje. Ponadto jako słodki podarunek doskonale sprawdzą się Czekoladki z Klasą w owocowych smakach: pomarańczowym, brzoskwiniowym i ananasowym. Oprawa graficzna bombonierek Czekoladowe Tajemnice została dostosowana do uroczystości pierwszokomunijnych i kanonizacyjnych papieża Jana Pawła II.

Gama smakowa produktów została przygotowana tak, aby zadowolić bohaterów tego uroczystego wydarzenia. Czekoladki zyskały okazjonalne opaski i obwoluty, w tym z rozróżnieniem produktów dedykowanych dziewczynkom i chłopcom.