Przydymione, rubinowe oczy i wiśniowe usta

przydymione-rubinowe-oczy-i-wisniowe-usta-1

„Miałam obsesję na punkcie głębokich odcieni wiśni i bordo obecnych na wszystkich wybiegach w tym sezonie. Nasze studio czerpie inspirację z najlepszych trendów światowej mody!”  — Lori Taylor Davis, Globalny Główny Artysta Makijażu Profesjonalnego Smashbox


„Czasami na planie więcej znaczy lepiej. Chcieliśmy stworzyć naprawdę odważną kolekcję. Jasnoczerwone usta i wyrazisty efekt smoky eyes? Dlaczego nie! Zaszalej i baw się dobrze.” – Davis Factor, założyciel Smashbox i fotograf celebrytów


IDEA: Przydymione, rubinowe oczy i wiśniowe usta.

CO TO JEST: Kolekcja zaskakujących cieni z limitowanej edycji, w której głębokie odcienie bordo do oczu łączą się z wiśniową czerwienią z limitowanej edycji do ust.

Paleta Cherry Smoke Photo Op Eye Shadow Palette: Nowy efekt tzw. smoky eyes na jesień prosto ze Smashbox Studios! Idealnie zgaszone, zamglone barwy łączą się perfekcyjnie z głębokimi odcieniami wiśni z limitowanej edycji, pozwalając uzyskać nieoczekiwany, wyrazisty wygląd oka.

Pomadka Cherry Smoke: Nadaj wyraz swoim ustom dzięki zachwycającym odcieniom wiśni pomadek z limitowanej edycji Be Legendary Lipstick firmy Smashbox.

CENA: 165 ZŁ paleta, 90zł pomadki

GDZIE KUPIĆ: WYŁĄCZNIE WPERFUMERIACH SEPHORA

PRODUKT DOSTĘPNY OD: 15 SIERPNIA 2014