Konkurs! Wygraj patyczki zapachowe Brait Home Parfum

konkurs-wygraj-pachnace-mieszkanie-z-brait-home-parfum-1

Wnętrza, w których utrzymuje się lekki, świeży zapach potrafią wprawić w cudowny nastrój. Aby zadbać o ten efekt, często stosujemy odświeżacze w aerozolach. Choć skutecznie neutralizują przykre zapachy, ich działanie jest ulotne. Dlatego dla długotrwałej świeżości warto wypróbować nowość – patyczki zapachowe Brait Home Parfum.


Brait Home Parfum to pięknie pachnące odświeżacze w formie naturalnych, ratanowych patyczków umieszczanych w ozdobnych wazonikach. Flakoniki te wypełnione są olejkami zapachowymi o specjalnie skoncentrowanej formule. Dzięki temu zapach jest stopniowo i równomiernie uwalniany zapewniając aromatyczną świeżość nawet przez 4 tygodnie.

Brait Home Parfum to nie tylko cudownie pachnąca atmosfera, ale także subtelny element dekoracyjny. Ratanowe patyczki eksponowane są w białych, ceramicznych wazonikach (75 ml, ok. 12 zł) lub mniejszych, szklanych (40 ml, ok. 7 zł) umieszczonych w atrakcyjnych opakowaniach w postaci książeczki. To oryginalna dekoracja wnętrza stanowiąca doskonałą alternatywę dla nieefektownych i zdecydowanie droższych odświeżaczy elektrycznych. Brait Home Parfum to także bezpieczniejsze rozwiązanie niż świece zapachowe i kadzidełka, szczególnie gdy w naszym domu przebywają małe dzieci i zwierzęta.
   
Brait Home Pafrum dostępne są w kilku wariantach zapachowych; wersje w ceramicznych wazonikach to Oriental Flowers (orientalne kwiaty), Spring Morning (wiosenne kwiaty) oraz Home Garden (domowy ogród), natomiast patyczki ukryte w książeczkach to Crystal Air (krystaliczne powietrze), Paradise Flowers (rajskie kwiaty) oraz Relaxing Lavender (odprężająca lawenda). Brait Home Pafrum to także ciekawy zestaw upominkowy (ok. 25 zł) – doskonały pomysł na prezent dla każdego, kto ceni aromatyczną atmosferę. W atrakcyjnym opakowaniu znajdziemy komplet produktów w wariacji zapachowej Oriental Flowers - patyczki zapachowe Brait Home Pafrum oraz odświeżacz w formie delikatniej mgiełki, który możemy stosować zarówno w powietrze, jak i na tkaniny - Brait Mist Air.


UWAGA !!! Konkurs

Weź udział w naszej sondzie, odpowiedz na pytanie i wygraj patyczki zapachowe Brait Home Parfum.

Zasady konkursu/sondażu są proste:
1. Zamieść w komentarzu do tego news’a odpowiedz na pytanie:
Czy używasz odświeżaczy powietrza w swoim domu? TAK lub NIE

Odpowiedz zamieść w komentarzu, podając w formularzu prawdziwe imię i adres e-mail (nie są widoczne dla innych).  Wpis po moderacji zostanie zamieszczony w serwisie.
Masz czas do godz. 23:59 dnia 28 grudnia 2014r. (niedziela).

2. W dniu 29 grudnia Jury wybierze w drodze losowania 5 uczestników, którzy udzielili odpowiedzi na powyższe pytanie sondażowe i nagrodzi patyczkami zapachowymi Brait Home Parfum.

 

Laureatem konkursu zostali:
Andrzej, Robert, Katarzyna, Wiktor oraz Magda (laureaci otrzymali wiadomość e-mail).
GRATULUJEMY !!!

 

 

Partnerem konkursu jest serwis