Jak szybko posprzątać po sylwestrowej nocy?

jak-szybko-posprzatac-po-sylwestrowej-nocy-1

Jak się bawić 31 grudnia, to tylko całą noc, ale jak sprzątać, to tylko parę minut. Kto wyznaje tę zasadę, ten wie również, że aby porządki po całonocnej zabawie nie nastręczyły zbyt wielu kłopotów, należy się do nich odpowiednio przygotować wcześniej, w myśl zasady: jak sobie pościelesz w Sylwestra, tak się wyśpisz w Nowy Rok.


Tej nocy obowiązuje też jeszcze jedna zasada: im sylwestrowe grono większe, tym porządki trudniejsze. Na szczęście z pomocą przychodzą nam producenci i ich produkty, znacznie ułatwiające i przyspieszające porządki po sylwestrowym szaleństwie. Zobacz, jak szybko przywrócić w domu przedsylwestrowy ład i cały kolejny rok nie narzekać na nadmiar pracy!

Na tę jedną noc
W Sylwestra, jak przed każdą imprezą organizowaną w domu, bardzo przydają się naczynia jednorazowe – wszelkiego rodzaju talerzyki, kubeczki i kieliszki, które śmiało możemy wziąć ze sobą na zewnątrz i z nimi przywitać Nowy Rok, nie martwiąc się, czy naczynie się stłucze, czy nie. Jeśli nie przepadamy za naczyniami plastikowymi, możemy wybrać też te wykonane z trzciny cukrowej, które znajdziemy na przykład w ofercie Jana Niezbędnego. Nie warto jednak uprzedzać się także do plastikowych rozwiązań – wiele z nich można używać w kuchenkach mikrofalowych, do napojów zimnych, jak i gorących. To funkcjonalne i – przede wszystkim – niewymagające mycia produkty, które ograniczą do minimum czas poświęcony na sprzątanie po imprezie.

Sylwestrowe dekoracje
Trudno wyobrazić sobie imprezę – szczególnie towarzyszącą tej jedynej nocy w roku – bez kolorowych i wygodnych w użyciu dodatków. Jednorazowe słomki do drinków i napojów czy wykałaczki w wydaniu party – które ma w swojej ofercie marka Jan Niezbędny – znacznie ułatwią przygotowania do imprezy, a potem przywrócenie porządku po niej. Mocny worek na śmieci, kilka rąk do pomocy i gotowe – ze sprzątaniem uwiniemy się jeszcze nim wzejdzie słońce.