Szampony Pantene Pro-V z formułą EDDS

szampony-pantene-pro-v-z-formula-edds-1

Pantene Pro-V wprowadza szampony z nową formułą zapobiegającą uszkodzeniom wynikającym z działania minerałów o silnych właściwościach oksydacyjnych, takich jak miedź. Dzięki temu włosy są zdrowsze i piękniejsze z każdym myciem.


Szampon Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja wzbogacony jest o potwierdzoną klinicznie formułę EDDS, która już od pierwszego mycia redukuje zawartość miedzi we włosach, pomagając zachować ich naturalne piękno. Pozwala tym samym cieszyć się zdrowymi, dobrze układającymi się włosami. Zawiera mikrocząsteczki odżywcze, dzięki którym pomaga usunąć oznaki uszkodzeń sprawiając, by włosy wyglądały zdrowo i lśniąco.

Szampon Pantene Pro-V Nature Fusion Oil Therapy wzbogacony o formułę EDDS. Łączy zaawansowaną technologię Pro-V z odżywczym olejkiem arganowym. Szampon posiada unikalny kompleks Cassia, który pomaga tworzyć na powierzchni włosa warstwę chroniącą przed uszkodzeniami podczas szczotkowania. Składniki zawarte w szamponie pomagają odżywiać i chronić zewnętrzną powierzchnię włosa już po pierwszym zastosowaniu.

Szampon Pantene Pro-V Ochrona Przed Wypadaniem Włosów wzbogacony o formułę EDDS. Wzmacnia włosy na całej długości, od nasady po same końce. Kompleks opracowany przez naukowców Pantene Pro-V Hair Research Institute pomaga utrzymać integralność struktury włosa w jego wnętrzu - strefie najbardziej narażonej na uszkodzenia, redukując w ten sposób wypadanie włosów.

Szampon Pantene Pro-V Aqua Light wzbogacony o formułę EDDS. Lekki szampon ze wzmacniającymi mikrocząsteczkami głęboko oczyszcza cienkie i pozbawione objętości włosy. Pomaga wzmocnić włosy bez ich obciążenia.

Szampon Pantene Pro-V Ochrona Koloru i Blask wzbogacony o formułę EDDS. Zawarta w nim formuła o podwójnym działaniu głęboko oczyszcza farbowane włosy i pomaga chronić je przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją oraz zapewnić zdrowo wyglądającą intensywność koloru i blask.

Szampon Pantene Pro-V Odnowa Nawilżenia wzbogacony o formułę EDDS. Zawarte w szamponie mikrocząsteczki nawilżające działają nawet na najsuchsze partie włosów. Pomagają chronić ich naturalną warstwę lipidową przed uszkodzeniami spowodowanymi czesaniem.

Szampon Pantene Pro-V Gęste i Mocne wzbogacony o formułę EDDS. Zawiera zestaw niezbędnych składników oczyszczających i odżywczych. Pomaga delikatnie oczyścić oraz chronić włosy przed czynnikami zewnętrznymi sprawiając, że stają się one bardziej odporne na działanie negatywnych skutków intensywnej stylizacji.

Szampon Pantene Pro-V Większa Objętość wzbogacony o formułę EDDS. Zawiera unoszące mikrocząsteczki, które pomagają wzmocnić włosy, aby wyglądały gęsto i zdrowo, bez obciążania.

Szampon Pantene Pro-V Codzienna Pielęgnacja wzbogacony o formułę EDDS. Delikatnie oczyszcza i odżywia włosy.