Wynalazek w dziedzinie higieny osobistej

wynalazek-w-dziedzinie-higieny-osobistej-1

Podróże samolotami, samochodami czy pociągami towarzyszą nam w codziennym życiu. Korzystamy z urządzeń mobilnych, tabletów, telefonów komórkowych, a nawet inteligentnych zegarków. Każdy z tych wynalazków został stworzony po to, aby upraszczać nam codzienność. Także nawilżany papier toaletowy Velvet ma za zadanie ułatwić i uprzyjemnić nam życie. Produkt ten jest jednym z najważniejszych odkryć w dziedzinie higieny. Dzięki czystości i świeżości, którą zapewnia nam nawilżany papier toaletowy Velvet, poczujemy się pewniejsi siebie, bardziej otwarci na przyjemności, pełni energii na ćwiczeniach fitness i gotowi na wyzwania stawiane nam każdego dnia.


Dbałość o ciało, higienę, estetyczny i ładny wygląd to w dzisiejszych czasach nie tylko kwestie ważne dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Poczucie czystości i świeżości, które gwarantuje nam nawilżany papier toaletowy Velvet, pomoże nam czuć się komfortowo każdego dnia. Używając go, zachowamy pewność siebie podczas popołudniowej randki, zbliżeń intymnych, a także chętniej skorzystamy z zajęć jogi od razu po pracy.
Nasze dzieci również mają możliwość poczuć się tak samo świeżo i czysto, dzięki nawilżanemu papierowi toaletowemu Velvet Junior! Poczucie czystości i świeżości u naszych maluchów sprawi, że i one będą miały większy zapał do gier i zabaw podczas wakacji !

Nawilżany papier toaletowy Velvet jest dostępny w wersji Rumianek i Aloes, a dla dzieci – w wariancie Junior. Zarówno Velvet Rumianek i Aloes, jak i Velvet Junior posiadają neutralne dla skóry pH. Oba produkty zostały przetestowane dermatologicznie, nie zawierają alkoholu i są biodegradowalne, można je wrzucać do toalety tak jak zwykły papier toaletowy.

Nawilżanego papieru toaletowego Velvet najlepiej używać wraz ze standardowym papierem toaletowym, by poczuć komfort niezwykłej czystości i świeżości po każdym skorzystaniu z toalety.