FUSIO-DOSE od Kérastase

fusio-dose-od-k-rastase-1

Uszyty \"na miarę\" system zastrzyków do włosów o natychmiastowym działaniu. Od piećdziesięciu lat Kérastase zmienia oblicze mistrzowskiego rzemiosła poprzez ekskluzywne rytuały pielęgnacyjne wykonywane w salonach fryzjerskich, wzbogacane profesjonalnymi gestami fryzjerów - doradców w pielęgnacji włosów.


Rytuały szyte „na miarę” potrzeb każdego rodzaju włosów, dla maksymalnej skuteczności działania, z wykorzystaniem drogocennych produktów o wspaniałej konsystencji, zapewniających niezwykłe doznania zmysłowe i błyskawicznie poprawiających materię włosów.

Usługa „uszyta na miarę” podkreśla wyjątkowość każdej kobiety.

NOWY SYSTEM FUSIO-DOSE PRZESUWA GRANICE ULTRA-PERSONALIZACJI
Cztery skoncentrowane formuły pielęgnacyjne miesza się z czterema silnymi składnikami aktywnymi, co daje wiele możliwości idealnie dostosowanej kuracji, która błyskawicznie i trwale przemienia włosy.

SZTUKA TWORZENIA FORMUŁ, IDEALNIE DOBRANE DAWKI I DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH
Optymalna efektywność dzięki idealnemu dawkowaniu. Aby zwiększyć skuteczność, zmieniono proporcje koncentratów i boosterów, zwiększając dawkę boosterów 15-krotnie.

Najskuteczniejsze składniki aktywne, pieczołowicie dobrane ze względu na swój wpływ na włókno włosa, są izolowane w najczystszej i najbardziej skoncentrowanej formie, aby umożliwić bezprecedensową transformację włosów.


KONCENTRATY

- Koncentrat Oléo-Fusion
Intensywne odżywienie i miękkość. Mikroemulsja z naturalnymi olejkami z jojoby i awokado dla natychmiastowego odżywienia włosów, od nasady po końcówki, bez ich obciążania.

Rezultat: włosy są intensywnie nawilżone bez uczucia obciążenia.

- Koncentrat Pixelist
Wzmocnienie połysku włosów koloryzowanych. Supergładka emulsja z mikroskopijnymi cząsteczkami rozświetlających składników aktywnych, które nadają włóknu włosów blask i sprawiają, że kolor staje się lśniący.

Rezultat: włókno włosów jest wygładzone, kolor – świetlisty, a blask – wielowymiarowy.

- Koncentrat Vita-Ciment
Intensywna odbudowa. Biomimetyczny cement komórkowy złożony z ceramidów regenerujących i ochraniających włókno włosów. Wypełnia ubytki w zmienionym cemencie międzykomórkowym i uzupełnia powierzchnię włosa, zapewniając jej jednorodność i naturalność w dotyku.

Rezultat: włosy są chronione przed działaniem czynników zewnętrznych, miękkie, elastyczne, lśniące – całkowicie przemienione.

- Koncentrat Densifique
Efekt intensywnego zagęszczenia. Koncentrat Densifique wzbogacony w Pro-Calcium błyskawicznie wzmacnia i uelastycznia włosy.

Rezultat: włókno włosów zyskuje moc i objętość. Włosy są gęstsze i łatwiejsze do ułożenia

BOOSTERY

- Booster Połysk
Czynnik nadający połysk 45 000 ppm Glukonian cynku. 5 razy mocniejszy blask. Polimer łączy się z partiami włosów zniszczonymi zabiegami i tworzy na nich warstwę ochronną, od nasady po końcówki. Włosy są całkowicie wygładzone i idealnie odbijają światło, dając wspaniały blask. Działania dopełniają glukonian cynku i przeciwutleniacz – pochodna witaminy E.

Rezultat : włókno włosów jest wygładzone, miękkie i elastyczne. Blask włosów koloryzowanych jest wzmocniony i niewiarygodnie silny.

- Booster Gęstość
Czynnik nadający masę 10 000 ppm. Przywrócona zostaje faktura włókna włosów. Polimer kationowy osadza się na najcieńszych partiach włosów, dodając im objętości.

Rezultat : włosy odbudowane, mocniejsze od nasady aż do końca. Łatwiejsza stylizacja i efekt zagęszczenia.

- Booster Odbudowa
Kompleks zapobiegający erozji 20 000 ppm roślina rezurekcyjna. Do 50% mniej uszkodzeń w trakcie codziennego szczotkowania. Roślina rezurekcyjna i kompleks przeciwdziałający erozji wraz z ceramidami wypełniają i wzmacniają włókno włosów dla optymalnej regeneracji.

Rezultat : włókno włosów zostaje błyskawicznie wzmocnione i zregenerowane. Włosy odzyskują siłę i witalność.

- Booster Odżywienie
Kompleks Nutritive 60 000 ppm Royal Iris. 3 razy silniejsze odżywienie. Kompleks odżywczy w połączeniu z ekstraktem z irysa królewskiego o właściwościach przeciwutleniających intensywnie odżywia włókno włosów.

Rezultat : włókno włosów jest odżywione bez efektu obciążenia. Włosy są olśniewające, miękkie i elastyczne.

- Booster Dyscyplina
Czynnik wygładząjacy 15 000 ppm Komplex Morpho-Kératinetm. 72 godziny działania przeciw puszeniu się. 72-godzinna gładkość i ochrona przed wilgocią. Działanie kompleksu Morpho-Kératine, ułatwiającego rozczesywanie i układanie włosów oraz zapobiegającego puszeniu, dopełnia kationowy czynnik osiadający na partiach włosów zniszczonych zabiegami i nadaje im idealną gładkość, od nasady po końcówki.

Rezultat : włókno włosów jest łatwiejsze do ułożenia, włosy są jedwabiste i swobodnie się układają.