Robert Lewandowski rzuca wyzwanie swoim fanom

robert-lewandowski-rzuca-wyzwanie-swoim-fanom

Szaleństwo związane z Euro 2016 rozpoczęło się na dobre. Oczy milionów polskich kibiców wpatrzone są w poczynania naszej kadry, a w szczególności jej kapitana – Roberta Lewandowskiego. Nasz najlepszy napastnik postanowił zbliżyć się do swoich fanów i w nawiązaniu do tegorocznego turnieju stworzył mobilną grę zręcznościową – Lewandowski Euro Star 2016.

„Czy możesz mnie pokonać?” – takie wyzwanie rzuca swoim fanom Robert Lewandowski, główny bohater gry stworzonej przez Fuero Games. Co zrobić, aby wygrać z naszym kapitanem? Wystarczy umiejętność podbijania piłki w powietrzu oraz wyobraźnia, która pozwoli wykorzystać ją w grze mobilnej.

Lewandowski Euro Star 2016 to prosta gra zręcznościowa, której celem jest jak najdłuższe utrzymanie podbijanej piłki w powietrzu tak, by nie upadła ona na murawę. Żonglując piłką w powietrzu, grający zdobywa punkty, które później może wymienić na nowe stroje, piłki czy buty głównego bohatera. Gra nie znudzi się zbyt szybko, ponieważ z czasem wirtualny Robert uczy się nowych, coraz bardziej wymyślnych trików, za które można zdobyć większą liczbę punktów. Dodatkową atrakcją mają być specjalne wydarzenia, w których do wygrania będą gadżety z podpisem Lewego.

Gra dostępna jest za darmo na smartfonach i tabletach z systemem Android i iOS. Lewandowski Euro Star 2016 to gra skierowana do fanów na całym świecie, ponieważ powstała aż w 15 różnych językach.

Gra mobilna, która powstała z inicjatywy Roberta Lewandowskiego, to pierwszy tego typu projekt polskiego piłkarza. Na uwagę zasługuje fakt, że tworzenie gier z własnymi wizerunkami to domena piłkarzy najwyższego światowego poziomu – w tej grupie znajdują się już m.in. Cristiano Ronaldo, Leo Messi czy wcześniej Ronaldinho. Dołączając do tego grona, kapitan reprezentacji Polski pozwala swoim fanom jeszcze silniej przeżywać emocje związane z mistrzostwami Europy oraz być w kontakcie ze swoim idolem w nadchodzącym sezonie.