Technologia Trio System – koniec z mopami, ścierkami i miotłami!

technologia-trio-system

Aby utrzymać dom w czystości potrzebowaliśmy zwykle całego szeregu akcesoriów. Okazuje się jednak, że nieporęczne mopy i miotły, mało higieniczne ścierki czy niepraktyczne wiadra na wodę nie będą nam już potrzebne. Dzięki odkurzaczom z technologią Trio System możemy pożegnać się z nimi raz na zawsze.

Czy da się usunąć kurz, plamy z kawy i sierść zwierzaka za pomocą jednego urządzenia? Firma Samsung opracowała model odkurzacza wodnego, który szybko i sprawnie poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Bez konieczności sięgania po mopy, ścierki czy szczotki do czyszczenia.

3 sposoby na czysty dom

Trio System to jedna z najnowocześniejszych metod, które pomagają w walce z trudnymi zabrudzeniami. Zaplamione kawą dywany, sierść zwierząt na fotelach czy odciski obuwia na płytkach podłogowych – rozwiązania zastosowane w modelu VW17H9090HC uporają nawet z najbardziej uciążliwym brudem. Odkurzacz umożliwia bowiem sprzątanie na trzy sposoby – na mokro, na sucho oraz z użyciem filtra wodnego. W zależności od rodzaju zabrudzeń i okoliczności, możemy wybrać dowolny tryb i po chwili cieszyć się zaskakującymi rezultatami. Dzięki temu rozwiązaniu, oblany winem dywan po przyjęciu czy błoto na kafelkach zostawione przez dzieci, nie będą stanowiły większego problemu.

Odkurzanie pod kontrolą

Model VW17H9090HC powstał z myślą o jak największym komforcie użytkowania. Dlatego też wyposażono go w szereg funkcji, dzięki którym odkurzanie stanie się znacznie łatwiejsze. Pierwszą z nich jest  Motion Sync Design, czyli specjalnie wyprofilowana konstrukcja oraz ruchomy korpus, dzięki którym odkurzacz porusza się wyjątkowo płynnie i stabilnie. W praktyce oznacza to łatwe manewrowanie pomiędzy meblami i przeszkodami, takimi jak stojące lampy czy kable. Inne udogodnienia, które znajdziemy w odkurzaczu Samsung, to np. możliwość regulowania mocy w rączce – dzięki temu nie musimy się schylać ani przerywać pracy. Z myślą o drewnianych parkietach, model wyposażono też w duże, miękkie koła, a dzięki praktycznej szczotce 3 w 1, jeszcze bardziej ograniczymy energię i czas, które wkładamy w sprzątanie.

Wciągnie wszystko, co stanie mu na drodze

W przypadku odkurzaczy bezworkowych zdarza się, że podczas pracy urządzenie traci moc, przez co sprząta mniej efektywnie. Aby zlikwidować to ryzyko, Samsung opracował technologię Cyclone Force Multi. Za sprawą ogromnej mocy ssącej oraz unikalnej struktury wewnętrznej odkurzacz wciągnie nawet najtrudniejszą mieszaniną zabrudzeń. Technologia zapobiega również zatykaniu się odkurzacza, co pozwala na utrzymanie wysokiej mocy ssania przez jeszcze dłuższy czas. Zalety urządzenia docenią też z pewnością alergicy – zmywalny filtr HEPA nie tylko usuwa kurz i pył, ale także oczyszcza powietrze z alergenów znajdujących się w mieszkaniu.