Karnawałowe FIT koktajle!

karnawalowe-fit-koktajle

Kolorowe imprezy na parkietach klubów, w górskich kurortach i na domówkach, to kwintesencja karnawałowego szaleństwa. Zarówno eleganckie przyjęcia, jak i spontaniczne spotkania ze znajomymi, najlepiej uczcić wystrzałowymi drinkami. Orzeźwiające koktajle w lekkim stylu, z Oranżadą Hellena Fit, rozkręcą każdą imprezę i podkreślą radosną, karnawałową atmosferę!

Z dobrej domówki każdy gość powinien wyjść zadowolony i jeszcze przez długi czas wspominać z uśmiechem na ustach piękne chwile. Organizując party, oprócz szalonego wystroju czy najnowszych hitów, zadbajmy także o urozmaicone menu i… różnorodne koktajle. Każdy ma inny gust – niektórzy preferują orzeźwiające, kwaskowe nuty, inni wolą korzenne, słodkie smaki. Przygotowanie kilku drinków wcale nie zajmuje dużo czasu, a proste i ogólnodostępne składniki w odpowiednich kompozycjach mogą dać naprawdę oszałamiający efekt końcowy. Drinki warto przygotować na bazie Oranżady Hellena Fit, w której dzięki dodatkowi stewii obniżono kaloryczność o 30% w porównaniu z klasyczną Oranżadą Hellena. Lekkimi koktajlami będzie można delektować się bez obaw o linię, a duża butelka 1,25 wystarczy na przyrządzenie drinków dla wszystkich gości.

 

Miętowy muss

Składniki:

- 40 ml czystej wódki

- schłodzona Oranżada Hellena Fit

- 10 ml likieru miętowego

- kilka listków świeżej mięty

- kostki lodu (pół szklanki)

- limonka

 

Przygotowanie:

Do wysokiej szklanki włóż kostki lodu. Zalej likierem miętowym, wódką i schłodzoną Oranżadą  Hellena Fit, Dodaj kilka cząstek limonki i świeże listki mięty. Delikatnie zamieszaj. Smacznego!

 

 

Zimowe dżin, dżin!

 

Składniki:

- 40 ml ginu

- schłodzona Oranżada Hellena Fit

- 1 pomarańcza

- kilka goździków

- kostki lodu

 

Przygotowanie:

Do niskiej, dość szerokiej szklanki wsyp lód. Wlej po kolei: gin i Oranżadę Hellena Fit. Wyciśnij sok z jednej połówki pomarańczy, a drugą część pokrój w cząstki i włóż do szklanki. Do drinka dodaj kilka goździków. Delikatnie zamieszaj. Smacznego!

 

Oranżada Hellena FIT, 1,25 l., cena: ok. 2,70 zł