Dostępna dla każdego – najnowsza chłodziarko-zamrażarka do zabudowy marki Liebherr

dostepna-dla-kazdego

Tegoroczna jesień obfitować będzie w nowości produktowe marki Liebherr.Jednąz nich jest najnowszy model chłodziarko-zamrażarki do zabudowy – ICUNS 3324 z linii Comfort. Marka Liebherr, jako specjalista w dziedzinie chłodnictwa, konsekwentnie rozwija i wdraża nowe, innowacyjnerozwiązania.Sprawia, że wykonywanie domowych obowiązków staje się przyjemne, a przede wszystkim ułatwia codzienne życie użytkowników.

W dążeniu do najwyższej jakości nie ma miejsca na kompromisy. Linia Comfort czerpie z wysokiej klasy jakości i technologii użytych w linii Premium.Dlatego też zwraca szczególną uwagę na połączenie wydajności energetycznej oraz przydatnych, innowacyjnych funkcji. Dzięki najwyższej klasy komponentom wraz ze starannym wykonaniem oraz precyzyjnym sterowaniem elektronicznym, chłodziarko-zamrażarki do zabudowy Liebherr są wydajne i niezawodne.

Połączenie najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań, dostarcza wielu przyjemnych chwil z użytkowania urządzenia. Chłodziarko-zamrażarka do zabudowyICUNS 3324 z linii Comfort stworzona z myślą o rodzinach z dziećmi, została wyposażonaw wiele innowacyjnych technologii.Specjalna szuflada BioCool w komorze chłodziarki z regulacją poziomu wilgotności gwarantuje apetyczny wygląd oraz zachowanie wartościowych składników owoców i warzyw na dłużej. Niezależny obieg chłodniczy w chłodziarce i zamrażarce z możliwością odrębnego ustawienia temperatury, zapewnia system DuoCooling.Doskonały PowerCooling szybko wychwytuje nieprzyjemne zapachy, aby zagwarantować optymalną jakość powietrza wewnątrz chłodziarki.TechnologiaNoFrost sprawia, że problem rozmrażania tak naprawdę nie istnieje! W zamrażarce nie tworzy się zbędny lód, a produkty spożywcze nie ulegają oszronieniu. Optymalna klasa energetyczna A++ daje realne oszczędności i jest potwierdzeniem dbałości marki Liebherr o środowisko naturalne. 

Dzięki udoskonalonym technologiom żywność zachowuje aromat, bogactwo witamin i wspaniały smak. Bez względu na to, czy chłodzisz, czy mrozisz, równowaga pomiędzy stałą temperaturą, a odpowiednim poziomem wilgotności jest kluczowym czynnikiem decydującym o świeżości i bezpiecznym przechowywaniu żywności.

 

ICUNS 3324 Comfort cena cennikowa brutto: 2 999 pln