Owocowy kubek FIT Delecta – pierwszy,lekki kisiel z superfoods

owocowy-kubek-fit-delecta

Nowy Owocowy Kubek FIT to pierwsza na rynku linia niskokalorycznych kisieli instant z dodatkiem amarantusa, komosy ryżowej i aceroli oraz zdrowych owoców - aronii, pigwy i czerwonej porzeczki.Lekką przekąskę o obniżonej zawartości cukru i bogatą w superfoods,Delecta poleca wszystkim dbającym o doskonałe samopoczucie i zbilansowaną dietę.

Receptury nowych kisieli Owocowy Kubek FIT opracowano zgodnie z założeniami „czystej etykiety”, bazując na naturalnych, szlachetnych składnikach i produktach zaliczanych do superfoods.

  • Quinoa (komosa ryżowa)to naturalny przeciwutleniacz roślinny, doskonałe źródło białka o niskim indeksie glikemicznym.
  • Amarantusjest często nazywany zbożem XXI wieku. Nie ma sobie równych pod względem zawartości żelaza. Stanowi lekkostrawne źródło białka.
  • Acerola (wiśnia z Barbados) tonaturalnie źródło witaminy C (kwasu askorbinowego) w łatwo przyswajalnej postaci.

Owocowy Kubek FIT jest dostępny w trzech smakach: aronia, czerwona porzeczka i pigwa. Polskie owoce, słynące m.in. z bogactwa witamin i przeciwutleniaczy, wspomaganiaodpornościi pracy układu pokarmowego, podnoszą wartość odżywczą deserów oraz nadają im wyraźny owocowy smak.

Unikalną cechą kisieli z linii Owocowy Kubek FIT jest obniżona o 30% zawartość cukru, co przekłada się wprost na niską kaloryczność deseru. Jedna porcja gotowej przekąski to zaledwie 97-98 kcal.

Funkcjonalne dodatki, bogactwo składników odżywczych i obniżona kaloryczność w połączeniu z łatwością przygotowania kisielu (zawartość saszetki wystarczy wymieszać z 175 ml gorącej wody), czynią Owocowy Kubek FIT doskonałą przekąską dla osób żyjących intensywnie, lecz dbających o zdrową dietę i dobre samopoczucie.

Nowe produkty marki Delecta doskonale wpisują się w bieżące trendy zdrowego odżywiania, „naturalności jedzenia” (preferowanie autentycznych i prostychreceptur, naturalnych składników, powrotu do korzeni) oraz „spersonalizowanego zdrowia”– zaspokajania bardzo indywidualnych potrzeb w celu osiągnięcia fizycznej, psychicznej i emocjonalnej równowagi.

Producent:             Bakalland S.A. (www.delecta.pl)

Produkt:                  Kisiel Owocowy kubek FIT  (26 g)

Cena det.:              ok. 1,49 zł/sztuka

Dostępność od:    23 stycznia 2018 r.