Kultowe smaki w zmrożonej formie - Lody Oranżada Hellena, Grześki i Jeżyki!

jezyki

Wielbiciele „najeżonych bakaliami” ciastek Jeżyki, landrynkowej Oranżady Hellena i chrupiących wafelków Grześki będą mogli delektować się ich kultowymi smakami w… zmrożonej formie! Lody Jeżyki, Lody Oranżada Hellena iLody Grześki dostępne w sprzedaży od maja br.

Lody są jedną z ulubionych przekąsek zarówno dzieci, jak i dorosłych. Skutecznie ochładzają i orzeźwiają nawet w najbardziej upalne dni. Od maja wielbiciele zmrożonych deserów będą mogli delektować się lodami inspirowanymi smakiemkultowej Oranżady Hellena, chrupiących wafelków Grześki i „najeżonych bakaliami” ciastek Jeżyki.

Lody Jeżyki

Lody Jeżyki Classicswój pyszny smak zawdzięczają dodatkom, które od lat stanowią bogate wnętrze ciastek Jeżyki.Nowość przybrała oryginalny okrągły wygląd ciasteczka – jest to jedyny na rynku taki kształt lodów. Lody Jeżyki Classic to lody o smaku ciasteczkowym w otoczce karmelowej w aksamitnej czekoladzie mlecznej Goplana z dodatkami rodzynek, chrupek ryżowych i orzechów laskowych. Oryginalne połączenie smaków i tekstur, zapewnią zmysłową przyjemność i orzeźwiające „chwile najeżone doznaniami”.

Lody Oranżada Hellena

W upale dni pragnienie ugaszą i orzeźwią impulsoweLody o smakuoranżady Hellena. To propozycja jedyna w swoim rodzaju –autentyczny landrynkowy smak czerwonej Oranżady Hellena w lodowej postaci. Lody o smaku oranżady Hellena dostępne są w trzech wariantach – świderki, na patyku, jak i tuby zachwycą wszystkich miłośników lodów i marki Oranżada Hellena. Wszystkie trzy lodowe odsłony Oranżady Hellena dostarczą oryginalnych wrażeń smakowych nie tylko dzieciom.   

Lody Grześki

Chrupiący wafelek Grześki z delikatnym kremem kakaowym stanowił inspirację do stworzenia lodów Grześki. Nowości oferowane są w dwóch wariantach – na patyku i w rożku. Lody Grześki na patyku to lody kakaowe
w czekoladzie deserowej Goplana z kawałkami wafli. Z kolei Lody Grześki w rożku to lody kakaowe z sosem o smaku czekoladowym z czekoladą deserową Goplana. Jako jedyne na rynku są oferowane w ciemnym, kakaowym rożku waflowym. Amatorzy lodów odnajdą w nowych propozycjach smak, który od lat zachwyca fanów kultowych wafelków Grześki.

 

Lody o smaku oranżady Hellena, lody Grześki i lody Jeżykidostępne są w sprzedaży od maja br.

 

 

Producent:Colian

Produkt:

Lód o smaku oranżady Hellena na patyku, 50 ml – cena ok. 1,49 zł

Lód o smaku oranżady Hellena świder, 65 ml – cena ok. 1,99 zł

Lód o smaku oranżady Hellena w tubie, 70 ml – cena ok. 1,99 zł

Lód Grześki na patyku, 100 ml – cena ok. 2,99 zł

Lód Grześki w rożku, 110 ml – cena ok. 2,99 zł

Lód Jeżyki Classic na patyku, 90 ml – cena ok. 3,99 zł