Nowość! Czyste podłogi raz-dwa – nowy mop ze spryskiwaczem Spray & Clean z dwustronną nakładką od marki Vileda

czyste-podlogi-raz-dwa

Myślisz, że mycie podłóg zawsze jest pracochłonne i uporczywe? Nic z tych rzeczy, nie musisz już wykonywać szeregu kłopotliwych czynności, począwszy od nalewania wody do wiadra, dodawania płynu, po ręczne wyżymanie mopa. Nowy mop Spray & Clean ze spryskiwaczem od Viledy gwarantuje wygodę i umożliwia czyszczenie podłogi na mokro bez użycia wiadra. Posprzątasz raz dwa!

Zawsze pod ręką, czyli bez wiadra

Każda pani domu wie, jak szybko na podłodze pojawiają się zabrudzenia i jak trudno się ich pozbyć. Rozlana w porannym pośpiechu kawa czy błoto przyniesione po popołudniowym spacerze powodują, że podłoga wymaga czyszczenia nawet kilka razy dziennie. A w okresie jesienno-zimowym okazji do powstawania zabrudzeń jest jeszcze więcej. Mop Spray & Clean pozwala na zminimalizowanie uciążliwości sprzątania. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w produkcie mamy możliwość umycia podłogi i pozbycia się zabrudzeń skutecznie, szybko i bez konieczności stosowania wiadra. Mop Spray & Clean jest zawsze gotowy do użycia. Tym co go wyróżnia i sprawia, że ma szansę stać się naszym domowym niezbędnikiem jest duży pojemnik na płyn do spryskiwania. Można go w prosty sposób zdjąć, aby w razie potrzeby uzupełnić płyn.

Czysta podłoga w dwóch krokach

Nieważne, czy chodzi o szybkie sprzątanie czy gruntowne porządki – z mopem Spray & Clean czyszczenie podłóg trwa zaledwie chwilę. Ergonomiczny dozownik uwalnia z pojemnika delikatną mgiełkę, umożliwiając rozprowadzenie jej bezpośrednio na plamę, a mechanizm sprayu zapewnia kontrolowane, równomierne rozprowadzenie płynu na czyszczonej powierzchni. I to na każdym rodzaju podłogi – bez wyjątku! Delikatna warstwa wilgoci pozwala na czyszczenie nawet podłóg drewnianych.

Nawet dwa razy więcej wyczyszczonej powierzchni

Spray & Clean to, obok popularnego wśród klientów mopa 1-2 Spray, nowa propozycja bardziej zaawansowanego mopa ze spryskiwaczem. Nowy model ze sprayem ma dwustronną nakładkę z mikrofibry, dzięki czemu z powodzeniem wyczyścimy nim dwa razy większą powierzchnię podłogi niż standardowym mopem ze spryskiwaczem. Obrotowa stopa mopa umożliwia także jednoczesne mycie, a później osuszanie podłogi po odwróceniu wkładu. Wszystko według potrzeb. Czerwone włókna zastosowane w nakładce doskonale poradzą sobie z uporczywym brudem, nie pozostawiając smug i zarysowań. Funkcjonalny uchwyt sprawia, wkład można w łatwy sposób zdjąć (bez konieczności kontaktu z zanieczyszczeniami) i wyprać w pralce nawet w 60°C. Mop Spray & Clean jest wyposażony w obrotową głowicę 180˚ i bez problemu dotrze w trudno dostępne miejsca, np. pod meblami, a dobrze wyprofilowana stopa mopa pozwoli na dotarcie do kątów i narożników.

 

 

Dodatkowe informacje:

Pojemność zbiornika: 750 ml

Cena: ok. 109 zł

Marka: Vileda