Szumiąca przytulanka na spokojny sen maluszka

mis-1607362700.jpg

Małe dzieci bardzo potrzebują obecności mamy. Kontakt z mamą pozwala na ich lepszy rozwój, pomaga się im wyciszyć i zrelaksować.  Małe dziecko nie wie i nie rozumie, że kiedy mama na chwilę odchodzi, to robi to tylko na chwilę, nie na zawsze. Z tego względu niemowlęta instynktownie potrafią się wybudzić i wzywać mamę na pomoc. Nie ma w tym nic niezwykłego, co nie oznacza, że jest to łatwe dla rodzica. Mama nie może być dostępna przez 24 godziny na dobę.

Przytulanka dla dziecka - pierwszy przyjaciel dziecka Na pomoc rodzicom przychodzą szumiące przytulanki takie jak  królik, lis lub szop marki Zazu  Kids. Jak działa taka zabawka i czy faktycznie może ona pomóc usnąć dziecku?
Przytulanki szumiące Zazu Kids mają przemiłe w dotyku futerko, które dzieci uwielbiają.
Mięciutkie i przyjazne materiały sprawiają,  że dzieci chcą się przytulać i owijać przytulanką. Z pewnością wiele z nich pokocha zasypianie ze swoim nowym, ulubionym przyjacielem.  Przytulanka szumiąca to nie tylko miłe wrażenia dotykowe. To połączenie klasycznej zabawki z misiem wydającym przyjemny, biały szum. Dzieci świetnie go znają z okresu prenatalnego.  Biały szum uspokaja, wzmaga poczucie bezpieczeństwa i koi malucha. Dodatkowo szumiące przytulanki odtwarzają również melodie, które pomogą usnąć dziecku.  Zabawka świetnie sprawdzi się w domu i w podróży. Przytulankę dziecko może mieć obok siebie w łóżeczku. Z powodzeniem można ją przymocować do łóżka, fotelika lub wózka.  Zabawki będą w zasięgu ręki wtedy, kiedy dziecko będzie ich najbardziej potrzebować. Szumiąca przytulanka - to naprawdę działa!


Zaletą szumiących przytulanek jest to, że uaktywniają się wtedy, kiedy dziecko płacze. W zabawce zamontowany jest Cry Sensor, który reaguje na płacz włączeniem i automatycznie się wyłącza po 10 minutach. Milutkie pluszaki utulą twoje maleństwo, gdy się przebudzi i sprawią, że szybko zaśnie ponownie. Dzięki temu zdobędziesz trochę czasu, a twoje maleństwo wyśpi się i będzie mniej markotne. Szumiące przytulanki to świetny pomysł, który
chwali sobie wielu rodziców. Przytulanki od Zazu Kids posiadają wszelkie niezbędne atesty, idealnie nadają się do przytulania i gniecenia przez malucha w trakcie snu. Dodatkowo do szumiącego kocyka można przyczepić smoczek. Zabawka jest bardzo funkcjonalna i jak się okazuje niezwykle potrzebna. Wydajny mechanizm pozwala dziecku na długi i spokojny sen, przy kojących i relaksujących dźwiękach. Po tak dobrze przespanej nocy maluch obudzi się radosny i wypoczęty.

Przytulanka szumiąca królik Becky, lis Felix, szop Robin Zazu Kids, cena: 109 zł