Wygraj koronkowe kolczyki

kolczyki-1-1612636203.jpg
Kochane jak już wiecie idą Walentynki  i z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą kolorowe kolczyki koronkowe ręcznie robione. Wyobraźcie sobie jak cudownie będą się komponować z Waszą walentynkową kreacją. Pasują na każdą okazję, tylko od Ciebie będzie zależało gdzie i kiedy je założysz.

Jedyne co musisz zrobić to odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „W jakim kolorze jest Ci do twarzy? Odpowiedź uzasadnij w max. 200 znakach”.

Do wygrania 1 z 3 par kolczyków koronkowych ręcznie robionych.

Odpowiedź wyślij wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz poniższą zgodą na adres redakcja@wychowajfaceta.pl . Masz czas do godz. 23:59 dnia 14 lutego 2021 r. (niedziela).

UWAGA! Do odpowiedzi musi zostać dołączona poniższa zgoda:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ERKAM MEDIA LTD danych osobowych w celach związanych z realizacja konkursu i wydaniem nagród. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Oświadczam, że zapoznałam/em się z warunkami regulaminu i akceptuję jego postanowienia.
Administratorem danych osobowych jest ERKAM MEDIA LTD.

Konkurs trwa do 14 lutego 2021 r.

Wyniki konkursu podamy 17 lutego 2021 r.