Wszystko, co kochasz – Samsung rusza z kampanią dla Galaxy S20 FE 5G

wszystko-co-kochasz-samsung-rusza-z-kampania-dla-galaxy-s20-fe-5g-1607521936.jpeg

Samsung inspiruje stylem i zachęca do dzielenia się swoimi pasjami w ramach kampanii Galaxy S20 FE 5G.Kolor, styl, pasje – to trzy filary, na których bazuje kampania promująca Galaxy S20 FE 5G – smartfon zaprojektowany, by móc jak najlepiej wyrazić siebie. Samsung we współpracy z newonce i szóstką influencerów przekonuje, że Galaxy S20 FE 5G ma wszystko czego potrzebują konsumenci, do tego by robić to co kochają najbardziej.

Smartfon Galaxy S20 FE dostępny jest w sześciu wersjach kolorystycznych. Aby udowodnić, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie, marka zaprosiła do współpracy sześciu influencerów młodego pokolenia, którzy zaprezentują Galaxy S20 FE 5G w różnych stylistycznych odsłonach.

We współpracy z newonce zaprojektowana zostanie specjalna, inspirowana kolorami Galaxy S20 FE limitowana kolekcja bluz i t-shirtów, którą zaprezentują charyzmatyczna DJ-ka Tycjana, modelka Zuza Kołodziejczyk, artystka młodego pokolenia Young Leosia, grafik Włodi Włodarczyk, zawodnik freestyle BMX Dawid Godziek, i jeden wiodących sneakerheadów Kamil Baks. Ubrania z kolekcji sygnowanej Galaxy S20 FE 5G będzie można zdobyć wyłącznie w konkursach organizowanych w kanałach social media marki. Sesja zdjęciowa z udziałem influencerów opublikowana zostanie w najnowszym wydaniu newonce.paper. Do wygrania będą również smartfony Samsung Galaxy S20 FE 5G.

„Każdy z nas jest inny, interesują nas inne rzeczy, to co nas łączy, to potrzeba wyrażania siebie. Galaxy S20 FE 5G to nie tylko świetny smartfon, to jeden ze sposobów na manifestację indywidualnego stylu. Moc nowych mediów, świadomość trendów i długofalowa współpraca z newonce dają nam niesamowite możliwości w dotarciu do naszych odbiorców i pokazania Galaxy S20 FE 5G w sposób odbiegający od utartych schematów komunikacyjnych” – podsumowuje Magdalena Sielachowicz-Nowakowska, Head of Marketing, Samsung Electronics Polska.

Soczyste kolory, odświeżony design, 6,5-calowy wyświetlacz Infinity-O Super AMOLED, profesjonalny zestaw aparatów, zaawansowany chipset, wytrzymała bateria i pojemna pamięć z możliwością rozszerzenia – to znaki rozpoznawcze najnowszego smartfonu Galaxy S20 FE 5G stworzonego z myślą o wyrażaniu siebie.

Kampania obejmuje działania digital, social media, PR oraz aktywację konsumencką na kanałach własnych marki oraz kanałach newonce.