Najlepsze gatunki herbaty od Big-Acitve

big-1611427933.jpg

Właśnie ruszyła kampania VOD herbat czarnych Big-Active – marki, która zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty. W swojej ofercie posiada m.in. najbardziej popularną czarną herbatę Pure Ceylon pochodzącą z najlepszych na świecie, cejlońskich plantacji. To właśnie tam jest zrywana i pakowana. Konsumenci deklarują, że z roku na rok spożywają coraz więcej herbaty czarnej.

Czysta herbata czarna Pure Ceylon to wybór związany z ponadczasową jakością. Można ją parzyć kilkukrotnie, osiągając różne nasycenie herbacianego naparu. Silne aromaty, występujące naturalnie w tym gatunku herbaty, tworzą spójną całość o wyrazistym smaku, połączonym z nutą świeżości i delikatnej słodyczy. Herbata Pure Ceylon Big-Active posiada certyfikat gwarancji i smaku wprost z cejlońskich plantacji!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów marka Big-Active wprowadziła w ostatnim czasie modyfikacje w portfolio herbat czarnych Pure Ceylon 100% Black i Pure Ceylon Earl Grey. Nastąpiła zmiana konstrukcji opakowania z pionowego na poziome, co sprawia, że jest ono jeszcze bardziej funkcjonalne. Herbata Pure Ceylon to ta sama, przepyszna herbata, tylko teraz w nowym, wygodniejszym  dla użytkownika opakowaniu. Liczba sztuk w opakowaniu pozostała niezmieniona – to nadal 25 torebek doskonałej herbaty.

Kampanię z nowymi opakowaniami będzie wspierał nowy spot reklamowy, w którym znalazły się wszystkie kluczowe informacje. Relaunch zostanie dodatkowo wsparty kampanią zasięgową na kanałach Social Media Big-Active oraz wysyłką prasową do magazynów handlowych i lifestyle.

Marka Big-Active w swojej kolekcji herbat czarnych posiada również ciekawe warianty z dodatkiem  aromatów owocowych (Herbaty czarne aromatyzowane). Herbata liściasta występuje w trzech wersjach smakowych, zaś ekspresowa w czterech. Big-Active nie podąża za schematami. Wytycza zupełnie nowe szlaki, tworząc herbaty czarne aromatyzowane o wyjątkowych kompozycjach smakowych m.in.: cytryna w zestawieniu z mango, klasyczna malina w towarzystwie jagód acai lub Earl Grey z płatkami róży albo mieszanką cytrusów. To właśnie dlatego niejedna herbata aromatyzowana tej marki zaskarbiła sobie uczucia nawet najbardziej wymagających.