Nawilżający szampon oliwkowy od Dalan d’Olive

nawilzajacy-szampon-oliwkowy-od-dalan-d-olive-1

Po zimie nasze włosy często są w gorszej kondycji – przesuszone, matowe i osłabione, potrzebują dawki witamin i regeneracji, aby na wiosnę odzyskać elastyczność i zdrowy połysk. Marka d’Olive specjalizująca się w opracowywaniu formuł kosmetyków na bazie oliwy z oliwak przygotowała nowość – odbudowujący szampon nawilżający do suchych i zniszczonych włosów.

Dzięki połączeniu dwóch naturalnych składników – oliwy z oliwek i białka przenicy głęboko nawilża, odżywia i wzmacnia włosy na całej długości od nasady aż po końcówki zapobiegając rozdwajaniu ich końców. Włosy już po pierwszym zastosowaniu stają się miękkie i wygładzone, a po 2 tygodniach stosowania odzyskują pełnię blasku i elastyczności.


Natychmiast po zastosowaniu przywraca włosom zdrowy, lśniący wygląd. Odbudowuje odpowiedni poziom nawilżenia włosów zapewniając im naturalną miękkość i połysk. Badania przeprowadzone przez międzynarodowe akredytowane laboratoria dowiodły, że Oliwa z oliwek zawarta w szamponie d’Olive ma właściwości naprawczo-odbudowujące dla włosów zniszczonych.

Kluczowe składniki:
- oliwa z oliwek z rejonu morza Egejskiego
- białko pszenicy

Pojemność: 400 ml
Cena: 28 zł