Głęboki kolor i podwójna ochrona włosów – linia farb do włosów Cameleo od Delia Cosmetics

gleboki-kolor-i-podwojna-ochrona-wlosow-linia-farb-do-wlosow-cameleo-od-delia-cosmetics-1

Intensywny, trwały kolor i jednoczesna ochrona włosów przed uszkodzeniami? Teraz to możliwe! Delia Cosmetics opracowała nową formułę do koloryzacji włosów, która łączy podwójne działanie w jednym, nowoczesnym produkcie. Linia trwale koloryzujących farb do włosów Cameleo gwarantuje uzyskanie równomiernego i głębokiego koloru, w połączeniu z naturalną pielęgnacją.

Dzięki zawartości oleju sojowego i arganowego, dodawanego bezpośrednio do mieszanki koloryzującej, włosy są chronione już w trakcie zabiegu, zyskują gładkość i miękkość. Do farby dołączony jest także balsam z keratyną, keratyną zastosowany po koloryzacji zamyka łuski włosów i utrwala kolor. W rezultacie włosy zyskują lśniący, naturalnie wyglądający odcień, a dodatkowo optymalne nawilżenie i zdrowy połysk.

Najważniejsze cechy:
- PODWÓJNA OCHRONA  - produkt wzbogacony o naturalny olej sojowy i arganowy - bogaty w aktywną witaminę E i nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 6. Zastosowanie olei w połączeniu z farbą gwarantuje intensywne nawilżenie i wygładzenie struktury włosów oraz zapobiega ich uszkodzeniom już w trakcie samego zabiegu koloryzacji.  
- ZNAKOMITY EFEKT – unikalne połączenie kremu koloryzującego i naturalnych składników gwarantuje włosom prawdziwą kurację, a przede wszystkim wyjątkowo piękny, głęboki i lśniący odcień.
- DOSKONAŁY KOLOR  - paleta kolorystyczna zapewnia odpowiedni wybór niewiarygodnie świetlistych i pełnych naturalnych refleksów kolorów.
- Optymalne pokrycie siwych włosów.

Opakowanie zawiera:
-tubę z kremem (50 ml)
-butelkę z aktywatorem (50 ml)
-saszetkę z naturalnymi olejami roślinnymi (4 ml)
-saszetkę z balsamem po farbowaniu (15 ml)
-instrukcję
-rękawiczki

Cena: 9,30 PLN