Mrożone BOROWIKI (pokrojone w kostkę) z pomysłem DEVALDANO

mrozone-borowiki-pokrojone-w-kostke-z-pomyslem-devaldano-1

Oferta marki Devaldano, od lat dostarczającej na polskie stoły najwyższej jakości grzyby i owoce leśne, poszerzyła się o Mrożone borowiki pokrojone w kostkę - kolejną nowość z serii Mrożonki z Pomysłem.


Mrożone borowiki pokrojone w kostkę Devaldano powstały z myślą o wysokich wymaganiach współczesnego konsumenta oraz w trosce o jego czas spędzany w kuchni. Dzięki swojej mrożonej formie, są łatwe w przechowywaniu, nie tracą świeżości oraz wartości odżywczych, a do tego są szybkie, wygodne i banalnie proste w przygotowaniu. Borowiki zostały pokrojone w kostkę by maksymalnie skrócić i usprawnić pracę domowego kucharza.  W 250 gramowym opakowaniu znajdują się najwyższej jakości borowiki, najszlachetniejsze z występujących u nas leśnych specjałów, które natychmiast po zbiorach oczyszczono, pokrojono i zamrożono. Dzięki temu borowiki Devaldano zachowują maksymalną świeżość, pełnię smaku i zapachu, a także zawarte w nich wartości odżywcze i witaminy.

Mrożone borowiki Devaldano to produkt niezastąpiony w każdej kuchni – pozwala oszczędzić czas, dając pewność wyśmienitego aromatu, wspaniałego smaku oraz estetyki serwowanych dań. Nie potrzebują żadnej dodatkowej obróbki - są gotowe do użycia od razu po otwarciu. Co więcej, każdy, komu brakuje pomysłu na grzybową ucztę lub kto chciałby spróbować czegoś nowego, może skorzystać z inspiracji marki – na opakowaniu produktu znajdują cztery sprawdzone przepisy na zniewalająco pyszne borowiki w śmietanie, domowe ravioli, zrazy z borowikami i aksamitny krem borowikowy.

Marka: Devaldano
Pojemność: 250 g
Sugerowana cena ok. 7,99 zł