Wyjątkowa wytrzymałość i komfort snu na materacu Molto-Forte

wyjatkowa-wytrzymalosc-i-komfort-snu-na-materacu-molto-forte

Doskonałe dopasowanie do naturalnych krzywizn ciała, wysoka wygoda wypoczynku, wsparcie kręgosłupa – właśnie tego oczekujemy od materaca, który ma nam zapewnić efektywny sen. Materac Molto-Forte od Comforteo to rozwiązanie, które sprosta nawet bardzo wysokim wymaganiom.

Nie bez powodu materac z kolekcji Dream Style od Comforteo dostał włoską nazwę, która w tłumaczeniu oznacza bardzo silny.Jest to model, który przy zastosowaniu właściwie dobranego stelaża, dedykowany jest osobom z nadwagą - nawet do 130 kg.Spanie na nim polubią również osoby cierpiące na nadmierną potliwość, jak również aktywne fizycznie i te, które preferują twarde powierzchnie.

Duet idealny

Połączenie unikalnego wkładu multipocket z wytrzymałą pianką wysokoelastyczą po obu stronach sprawia, że Molto-Forte to materac niezwykle trwały i odporny na użytkowanie. Jak to działa? Każda sprężyna środkowej części materaca umieszczona jest w osobnej kieszonce. Jest ich aż 508 szt./m², a każda z nich pracuje niezależnie, dopasowując się do kształtu ciała użytkownika. Układ kieszeniowy niweluje efekt kołysania się z każdym ruchem sprężyn. Oznacza to, że jeśli osoba śpiąca obok nas zaczyna się ruszać lub zmieniać pozycję podczas snu, my nie poruszamy się razem z nią. Dołączenie do takiego wkładu dwóch warstw pianki wysokoelastycznej nie tylko sprawia, że materac zyskuje sprężystości bez efektu zapadania się, ale także gwarantuje nam niezwykłą przewiewność. Materiały użyte do wyprodukowania tego materaca odznaczają się dobrą wentylacją, dzięki czemu ograniczony jest rozwój alergenów wewnątrz materaca.Dwustronność materaca Molto-Forte umożliwia jego swobodne obracanie, które zapobiega odkształcaniu oraz przedłuża żywotność produktu.

Podparcie w 7 strefach

Materac Molto-Forte dobrze dopasowuje się do leżącej na nim osoby, wspiera kręgosłup i inne krzywizny ciała. Ma właściwości ortopedyczne: poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie, pomaga zachować prostą linię kręgosłupa. Podział aż na 7 pól twardości dla głowy, barków, lędźwi, miednicy, ud, łydek i stóp zapewnia maksymalny komfort snu lub wypoczynku. Ponadto, model dostępny jest w wielu szerokościach – od 80 cm aż do 200 cm – co sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Z pokrowcem za pan brat

Molto-Forte dostępny jest w podstawowej wersji z pokrowcem Primo. Jest to miękki, przyjemny w dotyku, przewiewny i funkcjonalny produkt. Można go prać w temperaturze do 60°C, dzięki czemu łatwe jest zachowanie go w czystości. Pokrowiec dostępny jest w wersji z zamkiem 360°, co ułatwia jego zdejmowanie.